گالری تصاویر

نقاشی خلاقانه

دانش آموزان از طریق کشیدن خطوط منحنی و در اصطلاح خط خطی شده روی کاغذ، با قدرت تخیل و تصورات ذهنی اشکال موجود بین خطوط در هم کشیده شده را پیدا می کنند و با رنگ آمیزی، اشکال موجود را برجسته می کنند.

آشنایی با شش کلاه تفکر

در یکی از مدارس پسرانه، مربی خوش ذوق جناب آقای فصیحی در زمان آموزش ۶ کلاه تفکر همراه دانش آموزان به ساخت کلاه های رنگی پرداخته و با مثال های ملموس برای دانش آموزان کاربرد هر کدام از این کلاه ها را توضیح داده اند.

مبادله کالا با کالا

با کتاب “نیاز و پس انداز” ، دانش آموزان با مبحث مبادله کالا با کالا و مشکلاتی که این نحوه مبادله به وجود می آورده است آشنا می شوند . در این کلاس دانش آموزان در دو گروه با انجام دو کار متفاوت، محصولاتی را خلق می کنند و به مبادله کالاهای دست ساز خود با یکدیگر می پردازند .

بازدید از موزه پول

دانش آموزان پایه اول ابتدایی بعد از آموزش مفاهیم مالی ابتدایی، آشنایی با نحوه مبادله کالا با کالا و تاریخچه اختراع پول، جهت بازدید به موزه پول مراجعه کردند.

از مربیان خوش ذوق و دلسوز این دانش آموزان سپاسگزاریم .

سازه ماکارونی

ساخت سازه های خلاقانه با ماکارونی

دانش آموزان پایه پنجم ابتدایی بعد از آموزش مفاهیم ایده تا خلق محصول و آشنایی با مباحثی نظیر تعریف ایده،روش­های ایده پردازی، ایده پردازی کردن و … سازه های خلاقانه با ماکارونی ساختند.

برگزاری کلاس های حضوری در دبستان پسرانه تهران

کلاس های حضوری آموزش مهارت های کارآفرینی در مدارس ممتاز شهر تهران توسط مربیان متخصص و با تجربه

کلاس های حضوری کارآفرینی در مدارس پسرانه
کلاس های آنلاین کارآفرینی کودکان

برگزاری کلاس های آموزش کارآفرینی برای دانش آموزان کمیته امداد امام خمینی (ره)

در ایام کرونا مجموعه دکا کلاس های کارآفرینی خود را در پلتفرم های آنلاین برگزار کرد. این کلاس ها حتی در سازمان هایی مانند کمیته امداد امام خمینی (ره) اجرا گردیده است. به لطف خدا دانش آموزان عزیز ارزوئیه کرمان توانستند از این آموزش ها در سال تحصیلی ۱۴۰۰-۱۳۹۹ بهره مند شوند.

کلاس های آنلاین آموزش کارآفرینی در ایام کرونا

با توجه به شیوع ویروس کرونا و عدم برگزاری کلاسهای حضوری، کلاس های آموزش مهارت های کارآفرینی دکا نیز مانند سایر درس های دیگر دانش آموزان، به صورت آنلاین برگزار گردید.این کلاس ها در پلتفرم های مختلف برگزاری کلاسهای آنلاین و توسط مربیان آموزش دیده اجرا شد.

آموزش کارآفرینی به کودکان به صورت آنلاین
فهرست